אזורי הדברה

חברתנו מתמחה כאמור בהדברה של מכרסמים ומזיקים ואנחנו עובדים בפריסה ארצית. נכון שרוב העבודה מבוצעת בגוש דן והמרכז אבל ישנם עבודות שאנחנו מבצעים גם בדרום, צפון והארץ וגם בשפלה.

ישנם לא מעט מפעלי מזון ומחסנים שנגועים במזיקים ובמכרסמים לאורך כל השנה ויש לנו צוות של מדבירים מיומן שזמין 24/6 לפעמים גם 24/7 לשירותי הדברה שונים בכל רחבי הארץ.

הדברה בפריסה ארצית

אנחנו עובדים בפריסה ארצית, זה אומר שאנחנו זמינים לכם בכל מקום ולכל מטרה, יש לנו מדבירים החל מאילת ועד קריית שמונה, כך שזה לא ממש משנה איפה אתם גרים אנחנו נהיה שם על מנת לעזור לכם.

זמן ההגעה של מדביר בממוצע הוא עד 45 דקות ולפעמים כשעה תלוי כמה רחוק הוא נמצא מכם, כמו כן גם ניתן לתאם מראש מועד הגעה ולבחון את הדברים לעומק לפני שמתחילים לעבוד יחד.

הדברות במרכז

כמו שאמרתי, מרבית הפעילות של החברה היא במרכז, אנחנו מתעסקים בהדברה באזורי המרכז והסביבה כי כאן אנחנו ממוקמים וכאן אנחנו מקבלים את רוב הקריאות.

הערים שאנחנו פועלים בהן במרכז הן חולון, תל אביב, בת ים, פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים, ראשון לציון, יבנה, רחובות, נס ציונה ועוד.

תל אביב היא ללא ספק המקום שאנחנו מקבלים ממנו הכי הרבה קריאות ואנחנו זמינים בעיר הגדולה 24/7 וערוכים לכל הדברה או לכידה בעת הצורך, אם אתם זקוקים לחברת הדברה באזור המרכז, תפנו אלינו.