הדברת עסקים

ובכן, ישנן מספר סוגים שונים של הדברות מזיקים שמבוצעות בעסקים שונים כמו מסעדות, אולמות ארועים, מחסני אוכל, מפעלים, בתי קפה ועוד.

זה לא סוד שהמזיקים חוגגים בקיץ וגם המכרסמים לאורך כל השנה, במקרים של המזיקים הם נמצאים כמעט בכל מקום מהסיבות שלהם והמכרסמים כאמור אוהבים מזון מאוד במיוחד העכברים.

יש מכת עכברים קשה בחלק מהמסעדות בישראל שלא מספרים לכם על זה אבל ניתן למצוא לא מעט פעמים עכברים וחולדות במחסנים של אוכל, במקררים ובעוד מקומות נסתרים.

המכרסמים אוהבים מאוד מזון והם נמשכים למקומות מחבוא ולכלוך, בדומה למזיקים נוספים, לצערנו הרב לא מעט עסקים לא מתייחס בחומרה להגיינה ונקיון ולכן סובל מבעיה זו לאורך כל השנה.

מתי לבצע הדברה בעסק?

לפני שמבצעים הדברה בעסק, יש להתייעץ עם מדביר מוסמך ומומחה שיסביר לכם אודות חשיבות הדברה ויפרט לכם גם על המחירים. מאוד חשוב שההדברה תהיה מקצועית בשימוש בחומרים הנכונים שלא ייגרם נזק וירעיל את הסביבה.

כאמור אנו ממליצים על הדברה אחת לשנה גם של מכרסמים וגם של מזיקים, על מנת להיות מכוסים מכל הכיוונים ולוודא שאתם את שלכם עשיתם כדי לשמור על הגיינה ונקיון לטובת העובדים שלכם, המוניטין והלקוחות שלכם.

כמובן שעל כל הדברה יש אחריות של מינימום 6 חודשים ככה שאתם מכוסים ויכולים לישון בראש שקט.

איזה מזיקים נפוצים בעסק?

מאוד תלוי מה אופי העסק ומה הגודל שלו, כל מזיק נמשך למשהו שונה. לרוב ההדברות הנפוצות ביותר בעסקים היא נגד מכרסמים, נגד תיקנים וגם נגד טרמיטים וקרציות.

אנחנו מבצעים כמובן את כל סוגי ההדברה, גם נגד יתושים, צרעות ומזיקים נוספים שפוקדים את העסקים בקיץ אבל גם בשאר העונות של השנה אין מנוס מהמזיקים.