הדברות לכל מטרה

הדברות של כלל המזיקים הקיימים בישראל לכל מטרה ולטווח ארוך בשקיפות מלאה עם אחריות בכתב בתום כל עבודה.

חברתנו מתעסקת כאמור בתחום ההדברה למעלה מ 2 עשורים ואנחנו מדבירים ברשיון בלבד נגד כל המכרסמים והמזיקים שקיימים בישראל.

ההדברות מבוצעות תחת אנשי מקצוע המוסמכים לכך בלבד ובשימוש חומרי הדברה חוקיים כמו שקבע המשרד להגנת הסביבה. ממוצע הדברה נמשך בין 30 ל 90 דקות וישנן הדברות שינמשכות גם מספר שעות.

הדברות מכרסמים

חברתנו מומחית להדברות מכרסמים בכל מקום ובכל עת, את המכרסמים אנחנו מדבירים במספר שיטות שעובדות ומוכחות לאורך כל השנה בשימוש חומרי ההדברה המתאימים על פי חוק בלבד.

מרבית ההדברות שלנו מבוצעות כנגד חולדות וכנגד עכברים בבניינים, בבתים פרטיים, בגינות, בחצרות, ביבולים חקלאיים ובשדות פתוחים. אנחנו גם מדבירים מכרסמים נוספים כמו חולד שנקרא גם חפרפרת במיוחד בבתים פרטיים ובשטחי גינה.

האחריות שאנחנו נותנים על הדברת מכרסמים היא מינימום של 6 חודשים ועד שנה הכל בכתב בשקיפות מלאה גם למניה וגם לטיפול לאורך כל השנה.

הדברות מזיקים

חברתנו מומחית גם להדברות של מזיקים במיוחד בעונות החמות של הקיץ והאביב אך גם בסתיו יש לא מעט מזיקים עד סוף אוקטובר בערך שנגמרת העונה.

אנחנו מומחית להדברות נגד טרמיטים, תיקנים, פרעושים, נמלים, קרציות, יתושים, פשפשים, פשפשי מיטה ועוד. ישנם עשרות סוגים שונים של מזיקים שאנו מדבירים (קרוב ל 50 בערך) ויש לנו הצלחה רבה נגדם לאורך השנים.

ההדברות מבוצעות באופן יעיל תוך כדי שימוש החומרים המתאימים כנגד כל מזיק ובשיטות שעובדות ומונעות חזרתם של המזיקים לאזורים הנגועים.

גם כאן אנחנו נותנים אחריות בכתב על כל עבודה בין שנה ל 5 שנים תלוי סוג המזיק וגם כאן הכל בשקיפות מלאה של איזה חומרין השתמשנו בהם.