הדברת בתים פרטיים

הדברת בתים פרטיים מתכוונת בעיקר להדברה של בתי קרקע, לרוב עם שטח, גינה, חצה, זה יכול להיות גג או מרפסת ועוד. זו אחת ההדברות הנפוצות ביותר מכיוון שלרוב המזיקים והמכרסמים הרבה יותר קל לחדור לבתים פרטיים מאשר לדירות שנמצאות בקומה 10 ו 15 בבניין.

אם אתם גרים בבניין בקומה גבוהה והמקום סגור היטב, אין כמעט סיכוי שיחדור אליכם מכרסם כי לפשוט לא יהיה לו איך. רוב המכרסמים מתגנבים לבתים דרך חורים, חלונות ודלתות ולכן הרבה יותר קל להם להתגנב לגינות ולבתי קרקע פרטיים.

גם המזיקים כמו יתושים, פרעושים ותיקנים ימצאו באחוז גבוהה בהרבה בבתים פרטיים מאשר דירות בבניין מסיבות דומות. זבובים הם המזיקים הבודדים שמגיעים לכל מקום.

כמה עולה הדברה של בתי קרקע?

מחיר ההדברה של של בתים פרטיים משתנה מסוג ההדברה והמזיק, לרוב הוא מתחיל מ 300 ש"ח ויכול להגיע גם ל 700 ו 800 ש"ח תלוי באמת באיזה היקף ההדברה מבוצעת.

כאמור, הדברה של בתים פרטיים תעלה לרוב יותר כי יש צורך גם להדביר את הגינה מסביב או החצר בנוסף לחדרים הפנימיים של הבית וכל חדר בממוצע זה עוד 50-100 שקלים שלא נדבר על מחיר ההדברה של כל הבית.

הכי טוב זה פשוט שתתייעצו עם המדביר ותשאלו ותסבירו לו על אופן ההדברה ועל גודל הבית שלכם וכך גם תקבלו הערכת מחיר בהתאם ובשקיפות מלאה במידה ובחרתם לעבוד איתנו.

הדברת גינות וחצרות

כאשר מדובר בבתי קרקע וגם בתים פרטיים רבי קומה שמכילים מרפסות ומספר קומות, יש מספר מקומות שאנו מבצעים את ההדברה. ההדברה מוצעת גם בתוך הבית לרוב בחדרים, ובסלון ובשאר חלקי הבית.

כמו כן מרבית ההדברות מבוצעות בגינות, בחצר, במרפסות במידה ויש, בעליות גג ועוד. ככל שאזור ההדברה גדול יותר ומכיל יותר מזיקים, כך מן הסתם זמן ההדברה יהיה אורך יותר וגם המחיר של ההדברה יהיה גבוהה יותר.