הדברת דג הכסף

מדובר בשם משעש למדי וכנראה שרבים מכם לא מכירים את "דג הכסף"ת מדובר בחרק קטן עם גוף קצת ארוך דמוי דג בצבע כסף/זהב והוא חרק די יפה למדי בהשוואה לחרקים אחרים.

דג הכסף לא מהווה סכנה בריאותית כמו הצרעות או הקרציות וחרקים נוספים והוא גם לא בעל מראה מגעיל במיוחד, אך אם נוכחותו גורמת לכם לאי שקט, אז הדברתו היא הפתרון הטוב ביותר שלרוב עובד גם לטווח ארוך.

שיטות הדברה נגד דג הכסף

הדברה של דג הכסף בדומה להדברה של מרבית המזיקים מסתכמת לרוב בריסוס אזורי המצאותו. זהו הפתרון הטוב, והיעיל ביותר וגם המקצועי ביותר יש לציין. כמו בהדברות מסוג שונה, גם כאן המדביר יבצע ריסוס באזורים שונים של הבית ויוודא שדג הכסף לא יחזור למקומות הללו יותר, לפחות לא בתקופה הקרובה.

לכן, תמיד כשזה נוגע למזיקים ובכלל לנקיון הבית, מומלץ מאוד לשמור על נקיון האזור תמיד ולטפל בבית, בחצר או בגינה, ככל שהקמום נקי יותר כך סיכוי המצאותם של המזיקים שונים פוחת משמעותית.

מה זה בכלל "דג הכסף"?

כמו שהסברנו בפסקאות הקודמות, מדובר בחרק קטן קטנטנן דמוי דג עם גוף ארוך יחסית במבנהו ואין לו כנפים כך שאין לו יכולת תעופה שזהו כבר סימן טוב. חרקים שעפים כמו התיקן האמריקאי למשל והצרעות לא נעימים למראה בכלל.

דג הכסף מאוד אוהב חום גבוהה והוא נמצא כמעט בכל מקום, מדובר באמת בחרק קטן וחמוד סך הכל בשונה מהחרקים השונים והוא אינו גורם באמת לנזק בשונה להמצאות הטרמיטים בבית למשל שיכולים לגרום נזק אדיר לרכוש שלכם אבל עדיין לא נעים שהוא נמצא לידנו ועל כך יש צורך בהדברה נגדו.