הדברת חרקים

החרקים מהווים מטרד לא קטן בחיים שלנו והם מגיעים אלינו בעונות החמות והם נמצאים כמעט בכל בית בישראל ומתישהו אין מה לעשות פשוט נתקל בהם. ישראל היא מדינה חמה והאקלים בה מותאם באופן מושלם לחרקים שבוחרים להתרבות ולשגש במדינה שלנו.

ישנם לא מעט סוגים של חרקים, החרקים הם בעצם מזיקים כמו פשפשים, יתושים, פרעושים, נמלים תיקנים ועוד. הדרך הטובה ביותר להפטר מהם היא ללא ספק באמצעות הדברה אפקטיבית בשימוש עם החומרים הנכונים.

כמה עולה להדביר חרקים?

עלות הדברת חרקים משתנה מסוג החרק ומכמות ההדברה שיש לבצע נגדם, תנו לי להסביר. אם מדובר בהדברה של דירת 2 חדרים, ג'וקים למשל, אז מן הראוי שהמחיר יהיה נמוך בהרבה מאשר הדברה של דירת קרקע גדולה או בניין מגורים.

לכן המחיר הוא בהתאם לגודל ההדברה וכמות המזיקים, אני יכול לתת לכם מדד מסויים שהמחיר יכול לנוע איפשהו בין 400 ל 800 ש"ח והדרך הטובה ביותר לקבל מחיר מדוייק הוא פשוט לדבר איתנו ולהסביר לנו על אופן הבעיה ואנחנו כבר נספק לכם את המחיר ההוגן והמודייק ביותר.

הדברת חרקים באמת עוזרת?

כמובן שהיא עוזרת, מדובר בהדברה על פי רסוס לרוב שפותח ספציפית על מנת להלחם בחרקים, להרחקים אותם מהאזור ולחסל אותם ואת הביציות שלהם מהשורש על מנת שלא יתרבו. יש חרקים לצערנו הרב שהם יותר מתוחכמים וקשים להדברה כמו הטרמיטים למשל, פשפשי המיטה, התיקן הגרמני ועוד כל מיני סוגים, גם הצרעות בעייתיות.

ובכן, בהתאם לחרק עצמו, יש לנו את הידע, הכלים והטכנולוגיה להלחם בכל החרקים בשיטות הדברה שבאמת עובודות כמו שימוש באבקות רעל למשל אם מדובר בהדברה של צרעות או שימוש בג'לים מורעלים כפתיונות ועוד.