הדברת טרמיטים

ללא ספק מדובר באחד החרקים היותר מעצבנים והיותר מזיקים, כי הטרמיטים באמת עושים צרות צרורות, בניגוד לתיקנים או נמלים למשל, הטרמיטים יכולים לגרום לכם לנזק בשווי של עשרות ומאות אלפי שקלים. הסיבה שמדבור בחרקים כל כך בעייתים כי הם אוכלים עץ והם פשוט מסוגלים לאכול פיזית חלונות, משקופים, מטבחים ועוד.

הטרמיטים הנפוצים ביותר בישראל הם הטרמיטים שאוכלים עץ ונגדם יש לצבע הדברה במיידי לפני שיעשה נזק כברי לרכוש שלכם, לפעמים הנזק בלתי נראה כי הם אוכלים אותו מבפנים ויום אחד חלקי העץ פשוט עלולים להתפורר וחשוב לגלות את סימני האזהרה מראש.

איך לבצע הדברה נגד טרמיטים?

ובכן השיטה הפופולארית ביותר להדביר נגד טרמיטים היא לקדוח ברצפה כי הטרמיטים מסתתרים מתחת לבלטות ושם הם בונים את המבצרים שלהם. אנחנו מחדירים חומרים עמוק מתחת לאדמה על מנת לחסל אותם מהשורש.

הטרמיטים זקוקים לטיפול מיוחד ולא מדובר בריסוס פשוט גמו נגד יתושים או ג'וקים, יש לצבע הדברה בחומרי הדברה מתקדמים, בכלים ובמכונות מתקדמות שיוודאו שהטרמיטים יחולסו ולא יחזרו אליכם.

כמה עולה לבצע הדברה נגד הטרמיטים

בגלל שמדובר בסוג הדברה לא רגיל ומצריך טיפול מיוחד, הדברה מסוג זה עולה לרוב יותר יקרה ומתחילה בסביבות ה 400 ש"ח ויכולה גם להגיע ל 800 ו 1000 ש"ח, שוב זה הכל תלוי כפי שהסברתי.

אתם מקבלים אחריות על כל הדברה כמובן שבייחוד נגד הטרמיטים, ממוצע תקופת האחריות היא שנה עד 5 שנים והתעודה ניתנת לכם בתום ההדברה והיא מכסה אתכם מכל הכיוונים כך שתצאו מרוצים מהשירות שלנו.