הדברת יתושים

ובכן יש לא מעט סוגים שונים של יתושים בישראל שחיים איתנו לאורך כל השנה אבל בעיקר בקיץ ובעונות החמות. צריך לעשות סדר ולהפריד בין היתושים לפרעושים, לקרציות ולפשפשים וזה בדיו מה שנעשה במאמר הקצר הבא.

נכון שמרבית החרקים מאוד דומים וכמעט לכולם יש יכולת עקיצה אבל היתושים הם ללא ספק המעצבנים ביותר שפשוט ממררים לנו את החיים ואין דבר מספק יותר מאשר להפטר מהם. 

איך להפטר מהיתושים לתמיד?

הדרך הטובה ביותר להפטר מהיתושים היא ללא ספק באמצעות ריסוס ושימוש בחומרי הרחקה שיוודאו שהיתושים לא יחזרו להציק לכם. מדובר בהדברה מורכבת למדי כי היתושים יכולים להמצא בכל מקום וצריך לעקור אותם מהשורש.

צריך לבצע נגדם הדברה טבעית בשיטות אורגניות על מנת לא לפגוע בצמחייה אם הם נמצאים בגינה ולהשתמש בחומרי ההדברה הנכונים ולכן יש להעזר בשירותים של מדביר מומחה לביצוע עבודה מסוג זה.

איפה היתושים אוהבים להמצא?

היתושים נמצאים בכל מקום והפעילות שלהם מתחילה במקורות המים ולכן נדרש טיפול מיוחד נגדם. היתושים נמצאים בכל מקום, בתוך הבתים שלנו, בגינות, באתרי  בנייה, בחניונים, במקורות מים רבות ועוד.

היתושים נמצאים גם בחקלאות, ביבולים חקלאיים, בשדות חקלאיים, היתושים אוהבים מאוד מקורות מים, והיתושים פשוט בונים ליד את המבצר שלהם ושם צריך לטפל בהם כי משם הם מתפשטים.