הדברת מזיקים

הדברה של מזיקים היא דבר שבשגרה בישראל ומדי שנה חברתנו מדבירה עשרות שונים של מזיקים כמעט בכל מקום. המזיקים לרוב אוהבים מאוד את העונות החמות והם חודרים למבטחים שלנו, לסלון, לחדרים, לגינות ולכל מקום שהם מוצאים בו עניין.

כאשר המצאותם של המזיקים בקרבתנו מזיקה לנו והופכת לדבר בלתי נסבל שאפשר לקיים חיים איתו אז מן הראוי לבצע הדברת מזיקים כללית שתשמור על האזור הנגוע נקי ממזיקם לפחות שנה-שנתיים קדימה תלוי סוג המזיק וההדברה שבוצעה נגדו.

אילו מזיקים הכי נפוצים בישראל?

כאמור יש לא מעט סוגים של מזיקים שעושים נזק ולא נעימים לנו בעין מה שנקרא, המזיקים הנפוצים ביותר היום בכל בית בישראל הם התיקנים, הפרעושים, הפשפשים, היתושים, הצרעות, הטרמיטים ועוד.

זה הכל של עניין של יש לאותו המזיק להרוויח באותה הנקודת זמן בבית, לפעמים הם פשוט מוצאים שם מקום מבטחים ומחליטים להקים קין אם זה נמלים או צרעות למשל ומחליטים להתיישב באזורכם.

כמובן שיש גם לא מעט חרקים, זבובים ומזיקים נוספים שנמצאים בגינות, בחצרות הבית, בשדות חקלאיים ובשיא הקיץ הם פורחים ויש מקרים שפשוט חובה לבצע נגדם הדברה כי אין פתרון טוב יותר.

מדביר מזיקים מורשה

מן הסתם מי שמבצע הדברה נגדה המזיקים יהיה מדביר מוסמך מורשה עם רשיון הדברה בתוקף שיודע מה הוא עושה, באיזה חומרים הוא משתמש ומה המטרה שאנו רוצים להשיג בהדברה מסוג זה.

תבחרו את המדביר הטוב ביותר שאתם מכירים ולרוב מחיר ההדברה צריך להסתכם איפשהו ב 400 עד 700 ש"ח באמת תלוי גודל הנזק וכמות המזיקים שיש להדביר, לכל נושא אחר פשוט פנו אלינו במייל או בטלפון.