הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים היא ללא ספק אחת ההדברות היותר פופולאריות בישראל ויחד עם זאת גם המורכבות בהן שדורשת נסיון וידע כדי להצליח בהדברה מסוג זה. הסיבה לכך שמדובר בהדברה מאתגרת היא כי מכרסמים כמו חולדות הן מאוד חכמות והן יודעות בחלק גדול מהמקרים לא ליפול בפח.

ישנן מספר דרכים לבצע הדברה נגד המכרסמים השונים ואנחנו נרחיב על כך בהמשך ונפרט רק אודות הדרכים שאנו משתמשים בהן ומדבירים מכרסמים שונים בהלוך השנים, שיטות שעובדות לטווח ארוך בלבד.

מה שונה בהדברת מכרסמים?

ובכן יש הבדלים עצומים בין הדברת מזיקים למשל להדברה של מכרסמים חולדות לצורך העניין, מדובר ביצור שונה לחלוטין מבחינת המבנה שלו, גודל, אינטלגינציה ועוד. אם אנחנו משתמשים בשיטות של ריסוס ופתיונות ג'ל נגד מזיקים מסויימים אז הסיפור עם מכרסמים שהוא לחלוטין מממה שהכרתם.

נגד המכרסמים אנחנו נשתמש בעיקר ב 2 סוגי הדברה שונים: הדרך הראושנה תהיה באמצעות תביות האכלה שמלאות ברעלים נגדם שמוצמדים לאוכל כפיון, מדובר בעצם בתיבות שחורות קטנות שנוצרו במיוחד להדברה נגדם.

השיטה השניה תהיה הומאנית יותר וכאן אנחנו מדברים על שיטת הדברה אורגנית שלא קוטלת והורגת את המכרסם, אלא להםך לוכדת אותו באמצעות פתיון ולארח מכן המכרסם משוחרר על ידנו בטבע הרחק מכם ללא פגע וללא גרימת נזק מיותרים ליצור החי.

איזה מכרסמים אנחנו מדבירים?

אנחנו מדבירים את כל סוגי המכרסמים בישראל שגורמים נזק לרכוש האדם ומטילים גם אימה בחלק מהמקומות. המכרסמים הפופולאריים ביותר הם ללא ספק העכברושים בשמם הנרדף כאמור החולדות, העכברים וגם יש את החפרפרת שנקראית גם חולד שאוהבת להמצע בשדות ובעיקר במחילות בגינות שם היא מסתתרת.

חברתנו מדבירה מכרסמים מעל עשור וזו באמת המומחיות הכי גדולה שלנו וכאן רוב הדגש שלנו נמצא, כך שאנחנו יכולים לומר לכם באחריות שאנחנו יודעים מה אנחנו עושים ואנו נפתור לכם את הבעיה בצורה המקצועית ביותר במחיר הוגן.