הדברת מפעלים

הדבתר מפעלים היא קריטית וחשובה מאוד לכל מפעל או לכל מחסן מזון גדול ויש לבצע הדברה זו כל שנה בצורה מאסיבית ולהלחם בכל המזיקים באמצעות חומרי ההדברה שיש ברשותנו.

ישנם לא מעט מפעלים ומחסנים שמאחסנים מזון בכמויות גדולות גם במקררים וגם באזורים פתוחים יותר אם מדובר באחסון של ירקות למשל ולא רק בשר ומוצרים חלביים.

שקים של תפוחי אדמה, ירקות ופירות רבים מאוחסנים במפעלי מזון ומחסנים עצומים וזה כמובן מזמין ישר את המזיקים והמכרסמים לאזור כשיש כזו כמות עצומה של מזון.

 

איך מתבצעת הדברה של מפעלים?

הדברה של מפעלים אינה שונה מהדברה רגילה, מדובר פשוט בהדברה בכמות מאסיבית של חומר ורעל שהמדביר יצטרך להשתמש. אחת ההדברות הכי פופולאריות שמפעלי מזון עושים למשל היא הדברה נגד חולדות ועכברים.

הדברה של מכרסמים מבוצעת באמצעות תיבות האכלה שמלאות באוכל כפתיון שמלא ברעל נגד אותם המכרסמים. כשמדובר בהדברת מפעל לעומת הדברה של בניין, אז צריך כמ ואדירה של תיבות האכלה ופיזורם באזור.

כאמור, למי שלא יודע מה זה תיבת האכלה, מדובר בקופסה שחורה לרוב קטנה עם 2 חורים קטנטנים שמותאמים באופן מושלם למכרסם ומזמינים אותו פנימה לנגוס מהמזון המורעל ולמות לאט לאט.

המכרסם לרוב ימות תוך מספר ימים עד שבוע וזו ההדברה הפופולארית ביותר שמבצעים במפעלים כמובן לצד הדברה של מזיקים נוספים כמו תיקנים, פרעושים ועוד.

הדברת מכרסמים מחסני מזון גדולים

כאמור יש לא מעט מפעלים ומחסנים גדולים שמאכלסים בתוכו מזון, אנחנו מבצעים הדברה נגד המכרסמים ומזיקים נוספים במחסנים ומפעלים גדולים שיש בהם המצאות אדירה של מזון שמושך את המכרסמים.

מדובר בהדברה מאסיבית שדורשת התייחסות מקצועית ומרובת שעות על מנת לשים סוף לתופעת המכרסמים שפוקדים את מחסני המזון השונים ברבחי הארץ.