הדברת עכברים

איך מדבירים עכברים, מה עושים בהדברת עכברים, מדוע עושים ומתי? ובכן ננסה לענות לכם על כל השאלות הללו ונפשט עבורכם את התהליך על מנת שתהיו מוכנים למתרחש כאשר יגיע הזמן המתאים לביצוע הדברה נגדם.

העכברים הם מטרד רציני ויש מדי פעם מכת עכברים בעסקים רבים כמו מסעדות, אולמות ארועים, בתי קפה, מחסני מזון, מפעלי ענק ועוד. הרבה מאוד מקומות נפגעים מהעכברים וזקוקים לפתרון יעיל נגדם. אל תנסו לבצע הדברה לבד בשיטות שלא עובדות כי פשוט חבל על הזמן שלכם.

איך מתצעת הדברת עכברים מקצועית?

האמת היא שיש לא מעט דרכים לתפוס וללכוד את העכברים בדרכים ידידודיות יותר שלא פוגעות בהם ועושות להם נזק, אבל הדרך הטובה ביותר לבצע הדברה מאסיבית נגדם כל השנה במיוחד אם ספגתם מכת עכברים בעבר היא ללא צל של ספק באמצעות רעל עכברים יעיל.

עכשיו, אין טעם לנסות לבצע הדברה לבד בשימוש ברעלים שאתם לא מכירים ומתחים בהם, מדובר בדבר שדורש ידע רב ואך ורק מדביר מקצוע ומומחה צריך לבצע הדברה זו. את הרעל המדביר יצמיד למזון ויכניס לקופסה שחורה קטנה שנקראית גם "תיבת האכלה" ויפזר אותה מסביב לבניין או לגינה ויחכה לעכברים שיבואו לנגוס מהרעל.

כמה זמן לוקח לעכברים למות?

ובכן, לאחר שהבננו מה היא השיטה הטובה ביותר כדי להרוג את העכברים אם כבר הולכים על הרג ולא על לכידה, עלינו להמתין מעט כי הרעל לא הורג את העכבר מידיית ולוקח לו מספר ימים עד שהוא מת.

כאשר העכבר נוגס ברעל, לא קורה לו כלום באותו פרק הזמן, הרעל לאט לאט חודר לגופו ולוקח לו כמה ימים עד שבוע בממוצע להשפיע ולגרום למותו באופן סופי. העכברים לא חכמים כמו החולדות והם פחות חשדניים, כך שהם מוצאים את התיבה ששמנו שמלאה ברעל הם נוגסים במזון וגם מזמינים את שאר המשפחה שלהם להנות מהאוכל וכך בעצם כל המשפחה מתה עם הזמן.