הדברת פרעושים

הרבה אנשים מתבלבלים בין הפרעושים לפשפשים ולפשפשי מיטה, ליתושים, לקריצות ועוד, אז בואו נעשה לכם קצת סדר לפני הכל ונסביר מעט אודות הפרעוש ומה הנזקים העיקריים שהוא גורם להם.

מרבית הנזק הפרעושים גורמים לחיות המחמד האהובות שלנו, לכלבים ולחתולים בעיקר ולא נותנים להם שקט ועל כך ריסוס נגד הפרעושים הפך להיות פופולארי במיוחד, הפרעושים הם פשוט מוצצי דם מקצועיים ויש לטפל בהם.

איך מרחיקים את הפרעושים?

ובכן, בדומה ליתושים ולפשפשי המיטה גם הפרעושים עוקצים אותנו ואת חיות המחמד האהובות עילנו ומפריעים לנו בשגרת חיינו ומהוות מטרד לא קטן בנוסף לדם שהם שואבים מאיתנו ומשאירים סימנים אדומים.

הדברה נגד פרעושים היא הדברה די מורכבת ודורשת מקצועיות מקסימלית מחברת ההדברה שאחראית על כך, צריך לטפל בבעיית הפרעושים מהיסוד על מנת לפתור אותה. חברתנו מומחית להדברת פרעושים ולהרחקתם מאזורכם בשיטות מוכחות.

פתרון נגד פרעושים - ריסוס!

הפרעושים בדומה לחרקים נוספים מתרבים במהירות רבה ואי טיפול בהם בזמן רק יגדיל את כמות העבודה של המדביר אשר הוסמך לכך לטיפול בבעיית הפרעושים. כשמטפלים בפרעושים יש לקחת בחשבון שצריך לטפל גם בביציות שלהם ולכן נדרשת הדברה מאסיבית ועמוקה שמחסלת אותם כליל.

ברוב המקרים, ריסוס נגד הפרעושים יהווה כפתרון הטוב והיעיל ביותר נגדם אך בשביל שהריסוס באמת יעבוד, הוא צריך להיות בכל האזורים הפרעושים מסתתרים בהם כי אם מפספסים אזור מסויים הפרעושים פשוט ימשיכו להתרבות ללא רבב.