הדברת פשפש המיטה

רובכם כנראה לא יודעים, אבל הדברה נגד פשפשי המיטה היא כנראה המורכבת, המסובכת והארוכה ביותר מבין כל החרקים השונים. הסיבות לכך הם רבו אבל בעיקר הקושי הוא להשמיד את הפשפשי מיטה לגמרי.

נגענו בחלק מבעיית הפשפשים במאמר קודם שעשינו ואתם תוכלו להרחיב עליהם שם. הבעיה עם פשפשי המיטה היא שברגע שהם נכנסים אלינו הבית, קשה מאוד להפטר מהם וזה דורש לא מעט התעסקות מכם גם בנוסף להדברה עצמה.

מדוע הם נקראים בכלל פשפשי המיטה?

הסיבה שהפשפשים נקראים "פשפשי מיטה" היא מהסיבה הפשוטה שסוג הפשפש זה נמשך למיטות, לספות ולמזרונים, והוא חי בעיקר על הרהיטים שלנו בסלון ובחדרי השינה שלנו בתוך הבית. פשפשי המיטה נראים כמו נקודות שחורות קטנות כאלה שתוכלו לראות בעצמכם.

כמו שאמרנו, הדברה נגד פשפשי המיטה היא מורכבת מאוד ודורשת לא מעט התעסקות, לרוב ההדברה לא תסתיים במפגש אחד עם המדביר וייתכן שהמדביר עצמו ייבקר אתכם גם אחרי שבועיים/שלושה לוודא שהכל תקין ושההדברה הושלמה עד התום.

הדברת פשפש המיטה במספר שלבים

כאמור הדברה זו היא ארוכה ומורכבת ולא פשוטה בכלל כמ ושצייננו. הדברה נגדם מתבצעת במספר שלבים וזה מתחיל החל מפינוי האזור מכל הבגדים, הסדינים ושאיבת אבק מאסיבית של האזור. לאחר מכן יש לבצע כביסה של כל הפריטים מעל 60 מעלות חום צלזיוס על מנת לוודא את ההרג של הביציות שלהם.

מדובר בהדברה די יקרה שיכולה להגיע גם ל 700, 1000 ואף 1200 ש"ח כי מדובר בתהליך ארוך וייתכן שהמדביר יגיע למספר ריסוסים שונים כדי לוודא שאין זכר לפשפש המיטה בבית שלכם. כמו כן תקבלו גם אחריות של שנה עד 5 שנים אלחר ביצוע ההדברה בהצלחה.