הדברת קרציות

הדברת קרציות היא דבר שבשגרה בישראל והיא מבוצעת מדי שנה במאות ואלפי מקרים. הקרציות מסוכנות ואף מסוכנת מאוד והעקיצה שלה יכולה להעביר מחלות ובמקרים נדירים וחמורים גם יכולה לגרום למוות פתאומי.

ישנם מספר סוגי קרציות והטיפול נגדם לרוב נגמר בריסוס אפקטיבי שפותר את בעיית הקרציות. הקרציות עצמן מזיקות לבעלי החיים, מזיקות לסביבה וגם מזיקות לאדם ויש לטפל בהן ואין טעם לדחות דברים.

הדברת קרציות מקצועית בלבד

כאשר מדובר בחרקים כמו קרציות, אין כאן מקום למשחקים ויש לעבוד עם חברת הדברה מקצועית בלבד ואין כאן מקום לחובבנות או עבודה חלקית שלא פותרת את הבעיה עד השורש שלה ומטפלת בקרציות באמת.

כאמור בגל לשהקרציות מתחלקות בעיקר לשני סוגים, לקרצייה הקשה ולקרצייה הרכה, כך גם השימוש נגדם צריך להעשות בחומרים המתאימים בלבד שיוודאו טיפול אפקטיבי לסוג הקרציה תוך שמירה על כללי הדברה פשוטים.

הדברה של קרציות לצמיתות, האמנם?

אם להיות לגמרי כנים, מנסיוננו אין 100% בכמעט בכלום בעולם הזה ובטח שלבטח לא בתחום ההדברה, אבל אפשר ללא ספק להתקרב לשם אם מבצעים עבודה ייסודית ובאמת מטפלים בשורש הבעיה. מן הסתם לא ניתן להבטיח ב 100% שהקרציות לא תחזורנה לאזור אבל אפשר להוריד סיכויים משמעותית לכך.

מעבר לטיפול בבעיית הקרציות, חברתנו גם מעניקה אחריות של בממוצע של שנתיים בטיפול בקרציות כך שאם וכאשר חלילה הן תחזורנה ( מה שלרוב לא קורה) אנחנו נבוא ונטפל בהן שוב כמו שכתוב בחוזה.