לוכד חולדות בחיפה 24/7

חיפה היא ללא ספק עיר מצויינת אך גם מלאה במכרסמים וחולדות בלא מעט בתם פרטיים, מחסנים, מפעלים ובתי עסק רבים סובלים מהחולדות לאורך כל השנה, גם בקיץ ובגם בעונות הפחות חמות כמו החורף. החולדות בשונה ממזיקים או מכרסמים אחרים נותנו עבודה כל השנה והחורף לא משנה להן כל כך.

אנחנו עובדים בפריסה ארצית ויש לנו צוות של לוכדי חולדות בחיפה ובצפון הארץ שזמין לכם בטלפון 24 שעות ביממה ונותן שירות מאוד מהיר ויעיל ומכיע אליכם עד 20-30 דקות לכל היותר ופותר את הבעיה עבורכם בקלי קלות.

לוכד חולדות מקצועי בחיפה

תבינו שלכידת חולדות באופן כללי זה מקצועי, מקצוע לכל דבר, המקצוע הזה נקרא להיות מדביר מורשה ומוסמך ואין טעם לנסות לעשות את הדברים האלה לבד כי חבל על המאמץ שלכם, זה מאוד מאוד קשה וגם לא מומלץ לנסות לבצע לכידה והדברה של חולדות לבד.

פשוט תשאירו את זה לאנשי המקצוע הנכונים שלמדו לאורך השנים וצברו נסיון הנדרש לכך. הלוכדים שלנו בחיפה והצפון יבואו עד אליכם ויעשו את עבודתם נאמנה במחיר של 300-500 ש"ח לכל היותר בממוצע.

יש אחריות על לכידת חולדות בחיפה?

אנחנו לא נותנים אחריות על לכידה בודדת של חולדות, אנחנו מספקים אחריות אך ורק על הדברה נגד חולדות ומכרסמים נוספים, אחריות בכתב על כל עבודה ותשקיף מלא של מה שנעשה. אם מדובר בלכידה בודדת לא ניתן לתת אחריות כי אין באפשרתנו למנוע מהחולדות לחזור למקום ללא פיזור הרעלים סביב.

ההצעה שלנו היא שבמידה ואתם נתקלים בחולדות באזור וזו לא הפעם הראושנה, יש לבצע הדברה נגדם כל השנה ואין טעם להזעיק לוכד חולדות מומחה בחיפה או בכל אזור הצפון כי זה לא המה שיפתור את הבעיה, כאמור רק הדברה אפקטיבית פותרת בעיה זו.