לוכד חולדות בראשון לציון

אנחנו מפעילים שירות של לכידצ חולדות בפריסה ארצית 24 שעות ביממה וראשל"ץ היא ללא ספק אחת הערים הגדולות שמספקת לנו את מרבית הקריאות ואת רוב העבודה. ראשון היא עיר עצומה שמונה כ 250 אלף תושבים והיא אחת הערים שמספקת לנו ללא ספק הכי הרבה עבודה.

לוכד חולדות בראשון לציון והסביבה מוכרח להיות זמין 24/7 כי מדובר במקצוע חירום ואנחנו צריכים להגיע לבית הלקוח מתי שהוא זקוק לנו הכי הרבה ולכן אנחנו עובדים בלילות ובכלל בכל שעה שאתם זקוקים לנו.

לוכד חולדות בראשל"ץ והסביבה 24/7

כמו שאמרתי, אנחנו זמינים לכם תמיד כי מדובר במקצוע חירום. עכשיו אם אתם יודעים שיש לכם בעיית חולדות או בבניין ואתם חיים עם זה כבר תקופה ולא נכנסים לפאניקה אז אולי באמת אתם לא זקוקים ללכידה מקומית אלה בשירות שנקרא הדברה כללית של חולדות שלרוב זה הפתרון הטוב ביותר.

חברתנו מציעה את שירות הדברת החולדות בעצם לכל בית בישראל בין אם מדובר בבניין מגורים או בין אם מדובר בבתי קרקע גדולים, שירות זה טוב גם כנגד שאר המכרסמים ומדובר בשירות חיוני מאוד שכולנו זקוקים לו.

כמה עולה שירות לכידת בראשון לציון?

השירות לא יקר אמנם אך גם לא כזה זול ומחיר בסופו של דבר זה יחסי ולאדם יחד זה יהיה מעט מאוד ולשני זה יהיה המון כסף, בכל מקרה אנחנו מנסים להשאר מאוד פיירים עם המחיר כך שכמעט כל אחד יוכל להרשות לעצמו להשתמש בשירות שלנו למקרה שתזדקקו לו.

המחיר הממוצע לתפית חולדה בודדת עומד על 450 ש"ח בערך והוא משתנה בהתאם לכמות החולדות ועת הקריאה, אם זה בלילה, בערב חג, בשבת, ביום וכולי אז המחיר בהתאם, אז פשוט תתקשרו אלינו כדי לקבל מחיר מלא.