לוכד חולדות בתל אביב זמין 24/7

שירות לכידות חולדות בתל אביב והסביבה בעיקר במרכז הוא דבר די נפוץ ולא מדובר במשהו חדש. לוכד חולדות זמין לכם בתל אביב בכל עת ובכל שעה שתצטרכו אותו. אנחנו כחברת הדברה מבינים את הצורך שלכם למצוא מישהו שיעזור לכם בעתק מצוקה אמיתית.

הרי, מתי בנאדם מרים טלפון ללוכד חולדות בתל אביב? לרוב זה קרוה כאשר הוא נתקל בחולדה באזור שלו או שיש בעיה של חולדות, בעיה ידועה שבמקרים כאלה אפשר לפתור זאת רק דרך הדברה מאסיבית נגדם בלבד ואם מדובר בחולדה בודדה אז לכידה מקומית תספיק.

לוכד חולדות בתל אביב והסביבה מ 300 ש"ח

המחיר הממוצע ללכידה מקומית בודדת עומד על כ 400-450 ש"ח בערך והוא יכול להגיע גם ל 500 ו 600 ש"ח אם מדובר בשעות לילה לא צפויות, בסופי שבוע, בחגים וכולי. רוב האנשים שמתעסקים בלכידת חולדות הם גם לוכדי עכברים מקצועיים ומכרסמים נוספים כחלק מהפרנסה שלהם.

כאמור לא מדובר בשירות מאוד יקר ללקוח אבל בהחלט חשוב ויש לקרוא לנו כאשר אתם נתקלים בחולדה וחשים חוסר שקט ונוחות, תדע ושיש מישהו שזמין לכם בשעת צרה ושהתפקיד שלו הוא לפתור לכם את הבעיות, נקודה.

 

כמה זמן לוקח ללכוד חולדה בתל אביב?

לרוב כאשר המדיבר יגיע לאזור יקח לו בממוצע כרבע שעה לאתר את החולדה וגם לתפוס אותה במגוון דרכים שונות, חלקן תהיינה מלכודות כאלה ואחרות וחלקן תהיינה באופן ידני, הכוונה לתפוס עם כפפות ולשים אותה בכלוב המתאים לה.

אנחנו נהיה אצלכם בממוצע תוך 20 דקות אולי חצי שעה אם יש פקקים אבל רוב הלוכדים שלנו מחזיקים אופנוע ככה שנגיע אליכם די מהר וגם נפתור לכם את הבעיה די מהר בשאיפה שהחולדות לא תחזורנה להטריד אתכם לפחות לא בתקופה הקרובה.