לוכד חולדות 24/7

החולדות מהוות מטרד לא קטן עבורנו ועבור בעלי החיים שלנו, החולדות גורמות ללא מעט נזק לעסקים רבים, לרכוש שלנו ובכלל הן לא נעימות לעין כי חלקן באמת נראות גדולות ומפחידות, במיוחדמסוג חולדת החוף שנחשבת לחולדה הגדולה יותר מבחינת גודל וגם האגרסיבית יותר.

לוכד חולדות זה מקצוע לכל דבר ושירות לכידת חולדות נחשב כשירות חיוני וחשוב עבור כל בית, מפעל או בית עסק בישראל. החדשות הטובות הן היא שאנחנו זמינים עבורכם 24/7 ואנחנו נעזור לכם להפטר מהחולדות המזיקות בכל עת שתצטרכו אותנו.

לוכד חולדות מומלץ - עד 20 דקות הגעה

לרוב כאשר אנחנו מקבלים קריאה טלפונית, אנחנו פועלים די מהר כי מדובר באנשים שנמצאים במצוקה ובפחד וחשים בעיקר מאויימים וחוסר בטחון כאשר מסתובבת להם חולדה ענקית בבית או בחצר או בבניין ומטילה אימה באזור.

לוכדי החולדות שלנו עובדים בפריסה ארציה ולרוב אנחנו מגיעים אליכם תוך 20 עד 30 דקות לכל היותר כדי לעזור לכם להפטר מהמטרד הזה שנקרא "חולדות".

החולדות מסוכנות לבריאותנו?

החולדות אכן מסוכנות ולא נעימות, הן היו ידועות בעבר בהעברת מחלות לאדם וגרמו למוות של כמה מיליוני בני אדם טובים לאורך ההסטוריה. החולדות גורמות נזק לרכוש שלנו באמצעות הכרסום, הן עושות רעשים לא נעימים בלילה ומכרסמות כל דבר באמצעות השיניים החזקות שלהן.

אם נתקלתם בחולדה, אין טעם לחכות, פשוט תפנו למדביר מומלץ באזורכם שיבוא ויתפוס את החולדה במהרה באמצעות מספר טכניות מוכחות שלרוב כל התהליך לוקח בממוצע כ 15-20 דקות כולל ניקוי האזור, חיטוי ומה שצריך על מנת שהחולדה לא תחזור להוות מטרד עבורכם.