לוכד עכברים בבאר שבע 24/7

באר שבע היא בירת הנגב, עיר עצומה בפני עצמה שממוקמת בדרום הארץ ומונה כ 200 אלף תושבים, בתים רבים וגם בתי עסק ומחסני מזון ומפעלים עצומים. לעיתים העכברים מוצאים מקומות מסתור מעניינים בבירת הנגב וחודרים לבתי פרטיים ומוסדות נוספים, אם זה רקה גם לכם, כנראה שתזדקקו ללוכד עכברים שעובד בבאר שבע והסביבה הקרובה.

תראו, העכברים מהווים מטרד רציני ועושים לא מעט נזק למזון, משאירים גללים אחריהם ולא נעים לראותם בעין בכל מקרה וגם הרעשים בלילה של חריכות ורעשים נוספים ממש לא נעימים לאוזנינו.

לוכד עכברים מומחה בבאר שבע והנגב

במקרה שכזה שנתקלתם בעכבר או יש חדש להמצאות של עכברים באזורכם ככל הנראה תצטרכו שירות לכידת עכברים מקצועית ולפעמים זה יכול להיות גם מקרה חירום שעכשיו העכבר או העכברים נמצאים בביתכם וצריך להפטר מהם.

העכברים הם מכה והם מכרסמים די מרגיזים, למזלנו הם לא חכמים כמו החולדות והלכידה שלהם בבאר שבע ובאזורים השונים של הנגב לא אמורה להיות קשה במיוחד לאדם הנכון שיש לו את הכלים הנכונים והנסיון בביצוע לכידות מכרסמים באופן כללי.

איך לוכדים את העכברים בפועל בבאר שבע?

לכידת העכבר קורית במספר דרכים שונות, היום יש קונצנזוס בעולם הלכידה וההדברה בכלל ללכידה טבעית ללא הרג באמצעות הידיים עם כפפות מגן או באמצעות מלכודות פח או מלכודות כלוב שתופסות את העכבר בלי צורך להרוג.

כמובן שעדיין ניתן לבצע הדברה כללית נגדם בלי שום קשר אבל היא לא מחייבת, אם מדובר באמת בעכבר בודד אין מה לבצע הדברה, הלוכד יבוא, יתפוס במההירות את העכבר ויחיליט אם יצטרך הרגיה או לא ולרוב זה קורה בתור מספר דקות בלבד מרגע הגעתו לאזור.