לוכד עכברים בפתח תקווה זמין 24/7

פתח תקווה היא עיר עצומה שמונה כ 250 אלף תושבים והיא אחת הערים המאוכסלות ביותר בישראל. יש בה לא מעט מקומות מלוכלכים שהמכרסמים אוהבים במיוחד וגם בתי עסק רבים ומחסני אוכל שמושך את העכברים וגורם להמצאותם לאורך כל עונות השנה גם בחורף וגם בקיץ.

אם נתקלתם בבעיית עכברים או בעכבר בודד במקום שחשוב לכם הסטריליות שלו, הפתרון הפשוט ביותר הוא להעזיק לוכד עכברים לאזורכם שיפתור את הבעיה לרוב בלכידה מהירה ללא שום קושי מיוחד אם מדובר באדם הנכון.

אנחנו מעסקים לוכדי עכברים בפתח תקווה והסביבה ואנחנו זמינים עבורכם מסביב לשעון כי מדובר במקצוע חירום שדורש כוננות כי אין לדעת מתי תזדקקו לנו ואנחנו צריכים להיות ערוכים ומוכנים כי זה תפקידנו וחלק ניכר מפרנסתנו.

מתי נזעיק לוכד עכברים בפתח תקווה?

כמובן שהתשובה הפשוטה היא כאשר נתקלים בעכבר ורואים אותו בעין במקום מגורכם או כל מקום אחר שצריך להיות נקי ממכרסמים או מזיקים נוספים. אבל העכברים יודעים להסתתר היטב מהאדם ולרוב הפעילות שלהם מתחילה בלילה והם מנסים לא להשאיר עקבות כדי לא לעורר אצלכם חשד.

העכברים לא חכמים כמו החולדות אך עדיין הם סתגלתניים וחרדים לבטחון שלהם, בדומה לחולדות גם הם משאירים סימני צואה וכרסום וגם הם עושים לא מעט רעשים של חריכות בלילה וקולות נוספים מה שעלול להעיד על המצאות העכברים באזור שידרוש את טיפולם.

לוכד עכברים מומחה בפתח תקווה - עלות

העלות של לוכד עכברים מומחה נע בין 300 ל 450 ש"ח לרוב ומסתכמת איפשהו באמצע לפעמים ב 400 ולפעמים גם יותר אולי 500 אם מדובר בשעות לילה או ספ"ש, חגים ושעות לא שגרתיות שדורשת טיפול מיידי כאן ועכשיו.

עכשיו המחיר מן הסתם עולה אם מדובר בהדברה רצינית נגדם בתיבות האכלה ושימוש ברעלים אז הסיפור הוא שונה ויכול להגיע גם ל 800 שקל בקלות אם מדובר כמובן באזורים גדולים כמו אולמות ארועים, מחסני מזון ומפעלים שדורשים טיפול קצת אחר ויקר יותר.