לוכד עכברים בראשון לציון 24/7

ראשון לציון היא עיר גדולה מאוד גם מבחינה גאוגרפית וגם מבחינה דמוגרפית והיא מונה כ 250 אלף תושבים שלא נדבר שהיא נחשבת לאחת מ 4 הערים הגדולות ביותר בארץ. ככל שהעיר גדולה יותר ויש בה יותר אנשים, בתים ובתי עסק כל נוכחות של העכברים גם עלולה להיות בהתאם.

אנחנו מקבלים לא מעט טלפונים מדי יום ללכידת עכברים בכל שעות היממה מראשון לציון והסביבה הקרובה. כאשר בנאדם מוצא עכבר בבית שלו, הוא לא ינסה לתפוס אותו לבד כי זה קודם מאוד מאוד קשה וגם לא רצוי. הוא יתקשר לאיש מקצוע הנכון שיעשה את העבודה עבורו.

תוך כמה זמן אתם מגיעים אליי?

לוכד עכברים בראשון לציון והסביבה זמין לכם 24/7 כי הוא מבין את החשביות של עבודה מסביב לשעון כי לא ניתן לדעת מתי העכברים יחדרו אליכם הביתה ומתי לא. אנחנו מגיעים לרוב תוך 20 דקות ולא יאוחר מחצי שעה ואנחנו מסיימים את העבודה מאוד מהר.

לכידת עכבר בראשון לציון לוקחת לרוב לא יותר מרבע שעה לאחר שמאתרים אותו או אם מדובר במספר עכברים אז יכול לקחת קצת זמן במידה ואם תופסים אותם באמצעות מלכודות ולא באופן ידני כמו שנהוג לעשות בחלק לא מבוטל מהמקרים.

כמה עולה להזמין לוכד עכברים בראשל"ץ?

המחיר של לוכד עכברים מומחה בראשון לציון לא שונה ממחיר של לוכד חולדות מקצועי בתל אביב או בצפון הארץ, לרוב מדובר במחיר אחיד והוא משתנה ממספר פרמטרים מרכזיים. אם מדובר בעכבר בודד בשעת יום רגילה המחיר יהיה בסביבות ה 350 ש"ח ולא יותר.

כאשר מדובר בלכידת עכבר בשעת לילה או מספר עכברים והמקרה לא סובל דיחוי והלוכד צריך להגיע אליכם עכשיו לטפל בבעיה, המחיר יכול להגיע גם ל 500 ו 600 שקלים וכל הפרטים לרוב נסגרים מראש בשיחת טלפון פשוטה.