לוכד עכברים זמין 24/7

אני יודע שזה יפתיע רבים מכם אבל "לוכד עכברים" זהו מקצוע לכל דבר ותתפלאו אבל מדובר במקצוע מבוקש שיכול לעזור ללא מעט אנשים בעת צרה. בלא מעט מן הפעמים אנחנו נתקלים בהמו מקרים שקוראים לנו לתפוס עכבר, ממש מתקשרים לינו בשעות לא שעות ומבקשים את עזרתנו.

העכבר יכול לחדור לבית ולכל מקום ולעשות נזק לא קטן באזור ואף להסהיל חלק מבני המשפחה וגם לשגע את בעלי החיים באזור, התפקיד של לוכד עכברים מיומן שפועל בשעות חירום הוא פשוטו כמשמעו, לתפוס את העכבר במינימום זמן ולהעלים אותו מהאזור.

איך לוכדים את העכבר בפועל?

ובכן, ישנן לא מעט שיטות שונות כיצד לתפוס את העכבר אבל השיטות הידועות ביותר ללכידת עכברים היא באמצעות כלובים, מכלודות ובגם באופן ידני עם כפפות וכלי לכידה נוספים שנמצאים ברשותנו כאשר אנחנו מקבלים קריאה.

רוב לוכדי העכברים הם גם מדבירים מוסמכים והתפקיד שלהם בנוסף ללכית עכברים היא בלבצע הדברה נד העכברים במידת הצורך במידה וישנה נכוחות גבוהה שלהם ולכידה בודדת לא מספיקה לתהליך.

לוכד עכברים מומלץ החל מ 300 ש"ח

לכידת עכבר בודד עולה בממוצע בין 350-400 ש"ח והיא יכולה להעלות גם כ 500 ו 600 ש"ח אם מדובר במספר עכברים ואם נדרש לכידה מיידית גם בשעות לילה מאוחרות התעריף מן הסתם יהיה שונה יותר מאשר שעת יום רגילה.

חברתנו מומחית להדברת מכרסמים ולכידתם גם ללא הרג, אנחנו יודעים איכ לטפל בעכברים במגוון שיטות שונות כשדמובר בלכידה וגם בהדברה במידת הצורך במידה ובעיית העכברים לא נעלמת והם חוזרים להפריע לכם כל פעם מחדש.