מדביר מומלץ במרכז

כאמור מרבית ההדברות מבוצעות באזור המרכז והסביבה בערי גוש דן בעיקר כמו חולון, גבעתיים, באר יעקב, יבנה, רחובות, ראשל"ץ, פתח תקווה בת ים ועוד.

המחוייבות שלנו כחברת הדברה שפועל מעל 10 שנים בשוק היא לספק לכם מדביר מורשה, מומחה ומוסמך לעשות את העבוד, חשוב לא פחות שיהיה גם אדם ישר, הוגן ושקוף.

לכן כשאנחנו בוחרים לעבוד עם מדביר בין אם הוא משלנו או מדביר חיצוני, אנחנו בוחנים אותו היטב לפני שאנחנו שולחים אותו אליכם הביתה לבצע הדברה.

הדברה במרכז ברשיון בלבד!

אם הגעתם אלינו, אני יכול לומר לכם באחריות שאתם בידיים טובות, אצלנו מדבירים במרכז רק ברשיון בלבד ועם נסיון של לא פחות מ 5 שנים מתחום ההדברה ולא פחות מזה, זה הממוצע.

הדברה ברשיון הדברה היא דבר הכרחי כי יש לא מעט מדבירים היום שמזייפים תעודות הדברה על מנת לעשות כסף קל, ייתכן שרשיונם של חקלם נשלל מכמה סיבות וכאלה שבכלל לא ניגשו למבחנים ולרענון.

אנחנו נציג לכם רשיון הדברה בתוקף שלרוב יהיה תקף כשנתיים עד שלוש קדימה ותוכלו לאמת אותו עם הגופים הרלוונטים כדי שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.

מחיר הדברה במרכז

מחיר הדברה במרכז עומד בממוצע על כ 300-700 ש"ח וביקור מדביר ללא הדברה יכול לעמוד על ממוצע של 200-250 ש"ח אם מדובר בביקור מקצועי בלבד ללא הדברה.

במידה ובחרת לעבוד עם מדביר מומחה באזור המרכז והסביבה, הוא ייסכם אתכם על מחיר לרוב וכפי שאמרתי זה יהיה טווח המחירים בממוצע, ישנם הדברות יקרות יותר וישנן פחות, הכל תלוי ולכן הכי טוב זה פשוט לדבר איתנו בטלפון.