מדביר מומחה בראשון לציון

אנחנו עובדים בראשון לציון כבר הרבה שנים ומדבירים במקצועיות את כל המזיקים בערך החל מ 2010ת במידה ואתם מחפשים מדביר מורשה מוסמך בראשל"ץ והסביבה אז הגעתם למקום הנכון קוראים יקרים.

הדברה בראשון לציון נעשית אך ורק על ידי טובי המדבירים שהוסמכו לכך על פי חוק בשימוש עם חומרי הדברה חוקיים עם רעילות נמוכה לסביבה ולאדם כמובן.

הדברה בראשון לציון כל השנה

חברתנו מתמחה בהדברה של כל המכרסמים הקיימים לצד המזיקים שפוקדים את בתיכם בעונות החמות ואנחנו מדבירים לאורך כל השנה ללא הפסקה.

רוב העבודה כאמור היא בקיץ ולמעט הדברות של מכרסמים, אנחנו מתעסקים גם בהתקנות של רשתות יונים ופינוי נבלות מאזורים שהתבקשנו על כך.

בחורף אנחנו עובדים בעיקר נגד המכרסמים וגם מדי פעם מבצעים התקנות רשתות יונים ולכידות של עכברים וחולדות, אבל אנחנו גם מדבירים לצורך מניעה ולא רק לצורך טיפול כאשר המזיקים מתחילים להופיע.

מדביר בראשון לציון במחיר אטרקטיבי

פעם מחירי ההדברה היו גבוהים בהרבה מהיום, אך היום יש הרבה יותר קריאות גם בזכות האינטרנט וגם בזכות המודעות, המדבירים מבצעים הרבה יותר עבודות.

יחד עם זאת בגלל שהתחרות הולכת וגדולה גם מחירי ההדברה ירדו לפחות נגד חלק מהמזיקים כי התחרות גדולה יותר מה שמקשה על מדבירים רבים להתפרנס בכבוד וחלקם אף עוזבים את המקצוע.

מחיר הדברה מתחיל לרוב בסביבות ה 300 ש"ח ויכול להגיע גם עד 600 ו 700 ש"ח תלוי הדברה כמובן.