מדביר מורשה

חברתנו עובדת ומעסיקה אך ורק מדבירים מורשים בלבד עם רשיון הדברה בתוקף שנה קדימה לפחות על פי האיכות להגנת הסביבה, כל הדברה מבוצעת על פי חוק בלבד.

אבירן שגיב הוא מדביר למעלה מ 2 עשורים והוא עומד בכל הקריטריונים הדרשים על פי חוק מה שנותן לו את ההסמכה המלאה להיות מדביר מורשה ולבצע הדברות מזיקים בישראל.

לצערנו הרב, עדיין פועלים בישראל מספר מדבירים שאין להם אישור הדברה בתוקף ויש גם כאלה שמזייפים אישורים ומשקרים ללקוחות ללא בושה, מציגים בפניהם אישור  הדברה מזוייף ולא בתוקף.

 

מדביר מורשה ומוסמך

את ההדברה צריך לבצע אך ורק מדביר מורשה ומוסמך שהוסמך לכך על ידי הגופים הנכונים ועומד בכל הדרישות שהמדבירים צריכים לעמוד בהם.

את התעודה המדביר צריך להציג בפניכם כאשר אתם נפגשים והתעודה צריכה להיות בתוקף. על מנת לקבל תעודת הדברה, המדביר צריך לבצע מספר מבחנים ולבוא גם לרענון כל כמה שנים על מנת לוודא שהוא מעודכן בחוקים החדשים.

מדביר לכל הדברה החל מ 300 ש"ח

מרבית ההדברות מתחילות בסביב ה 300 שקלים, כשאני אומר מתחילות אני מתכוון לכך שזהו בעצם המחיר ההתחלתי לאזור הדברה מסויים כמו המטבח, הסלון, החדר וכו.

לרוב על כל חדר בבית מוסיפים עוד כ 50 ש"ח ואם מדובר בהדברה של גינה או חצר גדולה אז תוספת של כ 150-200 ש"ח ולכן ממוצע למחיר ההדברה יכול להגיע גם ל 600 ו 700 ש"ח.