מחיר הדברה

מחירי הדברה מורכבים ממספר פרמטרים שונים ובפסקאות הבאות אנחנו ננסה לפרט אותם ולפרק אותם לגורמים. מחיר הדברה נקבע על פי סוג הדברה, כלומר נגד איזה מזיק או מכרסם מתבצעת ההדברה ובאיזו כמו.

הכוונה היא שמחיר הדברה הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לפרמטרים מסויימים ואין מחיר אחיד ותקף לכלל המזיקים. ככלל אצבע, ככל שיותר קשה להדביר את המזיק ולוקח יותר זמן, אנגריה, משאבים וחומרי הדברה שונים, כך גם מחיר הדברה יהיה גבוהה יותר.

למצוא הדברה במחירים אטרקטיביים אפשרית בהחלט ולא מעט חברות הדברה מציעות שירותי הדברה במחירים משתלמים גם אם הרווח אצלם לא גבוהה והם מעדיפים להפסיד במעט, רו חברות ההדברה חושבות לטווח ארוך ומעוניינות לשמרות את הלקוחות שלהם לכמה שנים קדימה.

מה משפיע על מחירי ההדברה במשק?

מה שבאמת משפיע על מחירי ההדברה היא כמו שאמרתי, היא בעיקר סוג המזיק והקושי להדביר אותו, אנ יאסביר למה אני מתכוון.

למשל  הדברת פשפשי מיטה, נחשבת לאחת ההדברות הקשות יותר והמרוכבות יותר מכל הבחינות, זאת מסיבה שהדברה של פשפשי מיטה דורש הכנה לפני ההדברה ובתום ההדברה.

הדברה של פשפשים באופן כללי ופשפשי מיטה בפרט היא תהליך מורכב למדביר שמצריך ממנו לא מעט מאמץ ודייקנות על מנת לבצע את ההדברה כמו שצריך עד היסוד שלו.

לכן למצוא הדברה במחיר משתלם הוא בהחלט אפשרי אם מכירים את המחירים של השוק, כך הרבה יותר קל להגיע להסכם עם המדביר ולהבנה אמיתית.

לעומת זאת, הדברת תיקנים או פרעושים למשל, תהיה פשוטה יותר, תקח פחות זמן וכתוצאה מכך גם תעלה לכם פחות כסף, לכן ההמלצה שלנו היא שלפני שאתם בכלל מזמינים מדברים ומתמקחים איתו, תבדקו את מחירי ההדברה השונים בשוק ותבינו +_ כמה עולה להדביר כל מזיק.

הדברה מחיר - חלוקה לקטגוריות

מחירי הדברה של מכרמסים

לוכד חולדות

הדברת חולדות החל מ 300 ש"ח בלבד

לוכד עכברים

הדברת עכברים החל מ 300 ש"ח בלבד

חפרפרת

הדברת חפרפרת/חולד החל מ 350 ש"ח בלבד

עכברים

לוכד מכרסמים זמין 24/7 החל מ 400 ש"ח

מחירי הדברה של מזיקים

הדברת דג הכסף

הדברת דג הכסף החל מ 250 ש"ח

הדברת יתושים

הדברת יתושים החל מ 300 ש"ח

הדברת פשפשי מיטה

הדברת פשפשי מיטה החל מ 400 ש"ח

הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים החל מ 300 ש"ח

הדברת צרעות

הדברת צרעות החל מ 300 ש"ח

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים החל מ 350 ש"ח

הדברת פשפשים

הדברת פשפשים החל מ 450 ש"ח

הדברת טרמיטים החל מ 400 ש"ח