פינוי פגרים

פינוי פגרים הוא שירות שכמעט כל חברת הדברה מציעה ללקוחותיה מסיבות רבות. הסיבה המרכזית היא שזו דרך נוספת עבור חברת ההדברה לייצר כסף והסיבה השנייה היא שזהו שירות חשוב שמתקשר באופן ישיר להדברות בכללותו.

שירות פינוי הפגרים עוזר להפטר מהנבלות ולמנוע סרחון וזיהום באזור. הפגרים יכולים להיות של כלבים, חתולים, עכברים, חולדות ועוד בעצם כל חיה שמתה נחשבת כפגר שמשמעותו היא גופת חיים מת.

כאמור,כמעט כל חברות ההדברה מתעסקות בפינוי פגרים במיוחד לאחר תום הדברה שכולל איתור הפגרים, איסוף אותם ופינוי למקום הרצוי וכמובן חיטוי המקום ונקיון יסודי.

אלו פגרים מפונים על ידנו?

חברתנו מפנה את כל סוגי הפגרים, החל מיונות, חולדות, עכברים, כלבים, חתולים ועוד. אנחנו מגיעים מהר למקום, מאתרים את הפגרים כי לא תמיד הם נראים לעין. לדוגמא לאחר שמבצעים הדברה כללית של חולדות באמצעו תיבות האכלה, הם יכולים למות במקומות מסתור.

כאשר החולדות או העכברים לצורך הדוגמא מתים במקומות המחבוא שלהם ולפעמים בחריצים של קירות כי לא ניתן לדעת איפה הם ימותו לאחר שהם אכלו מהרעל וגם לא ניתן לדעת בדיוק מתי, בטח שהם לא בוחרים בזה לא במקום ולא בעת.

לכן זו בעיה רצינית במיוחד אם יש מכת עכברים באזור ונעשה שימוש ברעל עכברים ותיבות האכלה, ככל שכמות הפגרים גדולה, כך יידרש יותר מאמץ באיתורם ופינויים מהאזור.

כמה זמן לוקח לאתר נבלה?

זו שאלה מצויינת ואם הנבלה לא נראית לעין, יש לנו את השיטות שלנו לאתר את הנבלות בהקדם האפשרי, לטפל בהם ולבצע חיטוי יסודי לאזור הנגוע על ידם.

מרבית הפגרים שאנחנו מפנים הם פגרי חתולים ומכרסמים בעיקר שמתו כתוצאה מהרעלה ואנחנו יודעים לרוב היכן הם מסתתרים ומוצאים את מותם, זה יכול לקחת כ 30-60 דקות לכל היותר תלוי בכמות הפגרים באזור.